Za dva roky z Lochnessky fitnesskou: Vážila jsem přes 100 kilo a nemohla se odhodlat začít cvičit a zdravě jíst. Dvě malé děti dokážou narušit životosprávu a zvýšit hladinu stresu. Vždycky mě cvičení brzy omrzelo a hledala jsem něco, kde mě to bude bavit každý den. Nabídka na českém trhu mě nenadchla, proto jsem se rozhodla udělat kozla zahradníkem a otevřít si fitness sama.

Hned jsem se zamilovala do australského konceptu F45 Training, který je jednoduše geniální. Spojuje kruhový, funkční trénink na bázi HIIT, které jsou nejlepší na spalování tukové hmoty, budovaní svalové hmoty, spolu s nejmodernějšími technologiemi. Pravidelně se mění kardio a silové tréninky, intervaly a počty stanovišť, že si tělo nezvykne a máte skvělé výsledky. Součástí konceptu je neomezené cvičení se třemi trenéry (2 kontrolují techniku + videotrenér), jídelníček a neomezené rady ohledně výživy a tréninku. Vše je komplexní, a proto jsem si otevřela první pobočku ve střední Evropě a začala jsem chodit cvičit. Podle fotek můžete vidět, co člověk může za 2 roky dokázat! Pomáháme všem zlepšit svou kondici a zbavit se přebytečných kil, a to ať je člověk profesionální sportovec, nebo začátečník jako já.

Samozřejmě tahle změna není jen o jídle a cvičení, ale důležitou roli hraje psychické nastavení.

Prošla jsem si během svojí proměny takovým peklíčkem: Byla jsem strašně nešťastná v manželství a řekli mi, že mám rakovinu. Zrovna když se mi začal podnik rozjíždět rok po otevření, kdy je mě chodil cvičit i Orlando Bloom, tak nastal lockdown a vše se skoro na rok zavřelo. Ale já jsem nelenila a připravuji vydání knihy: Z Lochness do fitness. Kniha bude o psychologii hubnutí. Aby se člověk zbavil obezity, tak potřebuje tři lidi na pomoc: psychologa, výživového poradce a fitness trenéra. Já jsem člověk, který si dělá rád na věci vlastní názor, proto jsem si vše sama nastudovala a výsledky na mě můžete vidět 🙂 Ráda bych o tom napsala z mého úhlu pohledu. Není to snadné, ale může to dokázat každý!!